Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom kikapcsolni a...

Nem tudom kikapcsolni a repülő üzemmódot windows 10-en?

Figyelt kérdés
Magától vagy véletlenül bekapcsolódott, ki akartam kapcsolni az eszközkezelőben, rámentem hogy repülési üzemmód de a csúszka szürke és nem enged semmit csinálni, hogy kapcsoljam ki?
2021. aug. 26. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Újraindítani próbáltad már?
2021. aug. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen :(
2021. aug. 26. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy várni kell vele, hogyha tényleg repülnél, akkor ne tudd visszakapcsolni út közben
2021. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De ez csak egy tipp
2021. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3., ilyen nincs. Vannak 1 és 15 órás repülőutak is.

Ott egyszerűen behalt valami.

2021. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Win+R > regedit > enter > menj a HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Class nevű kulcsra > nyomd meg az F3 billenttyűt és írd be: RadioEnable > enter > kattints rá duplán és értékét írd át 1-re [link] > indítsd újra a gépet
2021. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megoldódott, nem tudtam hogy van egy kis csúszka a laptop oldalán és véletlenül a kezemmel eltoltam, így nem volt elérhető semmilyen hálózat, már visszakapcsoltam és minden a régi. :)
2021. aug. 27. 05:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!