Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon van arra mód, hogy...

Facebookon van arra mód, hogy úgy változtassam meg a kapcsolati státuszomat, hogy az ne jelenjen meg az ismerőseimnek a hírfolyamban?

Figyelt kérdés
Van barátom, de folyamatosan jelölgetnek idegenek, meg üzeneteket is kapok. Nem osztom meg az életem minden részletét a Facebookon, szóval semmi kedvem nyilvánosan olyan kérdésekre válaszolgatni, hogy kivel vagyok, mióta meg stb.,akikkel szívesen beszélek ilyesmiről, azok úgyis tudják. Szimplán csak szeretném jelezni, hogy foglalt vagyok. 😅 Be lehet ezt úgy állítani, hogy ne legyen benne a hírfolyamban?

2021. szept. 2. 17:10
 1/5 anonim válasza:
81%
A saját profilodba belépve, a névjegyben be tudod állítani, hogy kik láthatják a rólad/veled kapcsolatos információkat. Ha beállítod, hogy csak te lásd, akkor nem halmoznak kérdésekkel.
2021. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beállítod az új státuszt, majd átlépsz az időfolyamodra és az ott hírként megjelenő esemény láthatóságát megváltoztatod globálisról privátra és akkor senkinek nem fogja feldobálni, hogy módosult a kapcsolati állapotod.
2021. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 De ha csak én látom, akkor az nem védi ki a kéretlen jelöléseket és üzeneteket, mivel senki se fogja látni, hogy már van valakim. 😄


#2 köszönöm, ezt kipróbálom!

2021. szept. 2. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

nem akarod hogy megjelenjen ismerőseid előtt, de mégis azt akarod hogy lássak az ismerőseid.


grat xd

2021. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Ha nem érzed a különbséget aközött, hogy az adatlapodra, a névjegyedre kattintva kiírja, hogy kapcsolatban vagy, vagy épp kirakja az összes ismerősöd hírfolyamára, ahol boldog boldogtalan kommentelhet hozzá, akkor én gratulálok neked, ugyanis nem álltál sorba, ahol az észt osztották.

2021. szept. 2. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!