Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jönnek ezek az emailek?

Miért jönnek ezek az emailek?

Figyelt kérdés
Jön napi 4szer ugyanaz az email hogy ennyi bitcoinom van és hogy tekintsem meg az rgyenlegemet. Freemailos vagyok már hozzáraktam a spam szűréshez de ugyanúgy jönnek

2021. szept. 3. 10:45
 1/9 SIDLER22 ***** válasza:
100%

A Freemail eleve egy hulladék.

Ezt félretéve mivel nagy most a Bitcoin hype ezért mindenki kapja a spammeket. Nem kell komolyabb dolgokat belelátni. Küldözgetik azt kész. Törölni kell.

2021. szept. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
valahova beirtad valamikor az email cimed ingyen bitcoin reményében...
2021. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én biztos nem🤣
2021. szept. 4. 10:40
 4/9 anonim válasza:
Nekem is jön egész hasonló egy régi fiókomra, amit amúgy már törölni is tervezek. Nem pont ez, de hasonló kaliberű, napi 4x kb, szerintem be vannak állítva hogy pár óránként küldje ki ezeket, adathalász lehet, bár én meg se nyitom inkább :D Valszeg benne volt a címed valamiféle data breachbe, és onnan került ki az email címed.
2021. szept. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak ma 7 db ilyen szar jött, óránként küldi, hiába jelölöm spamnak meg törlöm. Egészen hihetetlen hogy nem lehet letiltani sem.
2021. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugyan ez.... most a haladó beállításoknál rámentem,hogy bárhol tartalmazza a szöveget akkor is törölje...remélem ma már nem jön
2021. szept. 6. 06:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, meg tudod mondani ezt hol lehet beállítani? Nekem is jól jönne, megállás nélkül jön ez a szar óránként, ezzel van tele minden délelőtt a fiókom mikor belépek, 8-10 darab minden nap, és nem áll le, csak jön és jön. Ennyi miatt nem akarnék emailt váltani, kétszáz helyen van a címem használatban...
2021. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
balfelül beállitások-szűrők-én ohzzáadtam vagy 3at:az emailt, a tárgybam ami van szöveget-fent haladó mód-feltétel létrehozása-mindig
2021. szept. 6. 14:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, megpróbáltam én is, feladóra és tárgyra én is beállítottam 1-1 szűrőt, meglátjuk jönnek-e ezek után is.
2021. szept. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!