Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova jönnek az emailek a az...

Hova jönnek az emailek a az ebayon rendelek valamit???

Figyelt kérdés
Hova j=onnek az emailek rendeltem valmit és a vámosok lefoglalták a csomagot és számlát kérnek a csomagról hova jönnek az emailek valki tudja ami igazolja ,hogy mennnyit fizettem érte hova jönnek oda ahova bevagyok regisztálva az ebay ra ?? mert oda ugy jeletkezem be ,hogy a facebokkal oda viszont nem tudom a jelszót reméllem oda nem kel belépnem arra email címemre !!! Meg hát ha be is tudnák lépni akkor ki is törölhetem akkor hogyan valki leírná kérem nekm sürgősen fontos lenne vagyg ez így megfelel ez a kép???? [link]
2020. szept. 10. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
uhh
2020. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magyarul is le tudnád írni?

C típust nem beszélem

2020. szept. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig az email címed kellene ? (Lépj be a Faceboook-odra) Mivel fizettél ? Paypallal ? Az is az emailhez van kötve. Nálatok nem tudom, hogy van:50 dollár errefelé vámköteles.
2020. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem az ebayra kellene nekem !!! az ebayra !!! onnan rendeltem valmit csak a facebokkal vagyok bejelentkezve andris johny @hormail.com hormailra kelllen mennem ??? az cím kellene??
2020. szept. 10. 18:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Lépj be az ebayre! És nézd meg az üzeneteket, rendelesedet. Ott van minden infó.
2020. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!