Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik szolgáltatónál érdemes...

Melyik szolgáltatónál érdemes mobilinternetre előfizetni?

Figyelt kérdés

A gyermekem egyetemre fog járni, most csak egy Vodafonos feltöltőkártyája van. Szüksége van mobilinternetre. Két napja folyamatosan hívom az ügyfélszolgálatot, elérhetetlenek.

Más szolgáltatókról is gondolkodom.


Valaki tud nekem ajánlani valamilyen díjcsomagot?

A fiam nem nagyon telefonál, nem küld sok SMS üzenetet, csak mobilinternetre van szüksége az egyetem miatt.



2021. szept. 3. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
A legjobb lefedettsége a Telekomnak van, de az drága is. Viszont a vonaton kevésbé fog akadozni (azért kicsit fog), mint a többi, egy Budapest-Szeged utat simán végig lehet telefonálni, a Telenor 3x megszakad az úton. Nekik a legrosszabb a lefedettségük, Budapest belvárosában álló autóban néztem 720p videót, amíg álltunk tökéletesen ment, amint elindultunk 30-al akadozni kezdett. A Voda egész jó, bár valamiért ők nem engednek fel engem a 4G-re, csak 3G-n tudtam netezni, az hozza amit az a hálózat tud, de lefedettségben az is foghíjas, például Szigetmonostor déli részén 2G két pálcika, míg ugyan ott a Telekom maximális 4G lefedettséget ad (két kártyás telefonnal voltam ott, egy Telekom és egy Vodás kártya). Digivel még nincs személyes tapasztalatom, hó vége felé fogok venni egy kártyát. Anyósomnak az van, Budapesten és közvetlen közelében használta csak, ott tökéletesen működött neki. Azt csak akkor válaszd, ha csak nagyobb városokban használja, nem utazik vele hosszú úton, vagy tartózkodik vele vidéken.
2021. szept. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, csak Budapesten használna, itt élünk.
2021. szept. 3. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Telekom feltöltőkártyás csomaghoz 10.000 ft-étt 30 napig korlátlan netet biztosít.
2021. szept. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként a Telenor Budapesten teljesen jó.


Nekem az van. Havi 6000 forintért 100 gb, plusz 120 perc beszélgetés is jár


Erről netezek egyetmen, nekem elég szokott lenni.

2021. szept. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Épületen belül, különösen pincehelységekben lehetnek eltérések a különböző szolgáltatók lefedettsége között. Ismerek olyan lakásokat, de éttermeket is, ahol egyik sarokban van térerő, máshol meg nincs. Másik szolgáltató ugyanott gond nélkül működik mindenhol - viszont máshol meg azzal a szolgáltatóval van térerő probléma. Egyik barátom jelezte a szolgáltatójának és adtak neki egy szerkezetet, ami megoldja, hogy legyen térereje.


A tarifa csomagokat minden szolgáltató weboldalán meg lehet nézni. Könnyen össze lehet hasonlítani őket. Ha csak a net fontos, akkor azt kell nézni. Érdemes nagyon alaposan körülnézni, mert én pl. nem találom, amit #3-as írt, szóval ha létezik, jobban eldugták, mint amennyire figyelmesen kerestem.


Telekom előfizetéseknél a Mobil XS csomagban nincs semmi lebeszélhető perc/SMS. 37 forintos percdíj minden hívás, viszont csak 600 Ft a havidíja. Mellé pedig lehet választani megfelelő adatforgalmú net csomagot. 4GB 2200 Ft, 15 GB 5e, Korlátlan 8e.


Vodánál a Go Mini 3e 2GB, Go Easy 15 15GB 5e Ft/hó, Go Net+ 40GB 8e.


Telenornál 3 és 100 GB opciót látok, de őket ismerem legkevésbé.

2021. szept. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!