Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy az facebook...

Miért van az, hogy az facebookon csak hosszabb idő után jelennek meg a kommentjeim?

Figyelt kérdés
2-3 napja van az, hogy ha kommentet írok, nem jelenik meg azonnal, hanem csak 3 pötty mutatja, hogy várjak, illetve máskor kiírja, hogy nem sikerült a komment elküldése, próbáljam újra. De hiába próbálom újra, akkor is ugyanezt írja. Aztán beleunok, kilépek, majd még fél óra múlva is semmi, majd 1-2 óra múlva mégis megjelenik a komment. Asztali gépről dolgozom, de az internetkapcsolattal nincs baj, minden mást zavartalanul tudok csinálni, ezt a kérdést is simán ki tudom írni. Ez valami megfigyelés miatt van, vagy le akarnak tiltani?

2021. szept. 5. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a facebook egy fos.

Nem tudsz vele mit csinálni, folyamatosan jönnek elő ugyanazok a hibák/bugok, amik már évekkel ezelőtt is jelen voltak.

2021. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Képzeljétek, nekem meg olyan emberektől dob fel chat fejet a messenger, mintha most válaszolt volna, akikkel csak a múltkor beszéltem, nem pedig épp most.
2021. szept. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a facebook egy fos."

Mérnöki precizitású megállapítás. Én most épp egy órája még nem látom az akkor feltöltött albumot, benne a képekekel.

2021. szept. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én ezt korábban ilyen töményen nem tapasztaltam, de miután kiírtam a kérdést, hamarosan újra elkezdtek rendesen megjelenni a kommentjeim. Hát érdekes...
2021. szept. 6. 08:45
 5/6 anonim válasza:
100%

Nekem az ismerősnek jelölésről hangsúlyozom SENKINEK nem küld értesítést.


Na ez mitől lehet?


Új facebookot hoztam létre, és két ismerősömet bejelöltem mellettem álltak, és nem kaptak értesítést arról, hogy bejelöltem őket. Úgy tudtak visszaigazolni, ha rákerestek az én profilomra

2021. szept. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 ez is csak egy visszatérő hiba. Előfordult már korábban is.
2021. szept. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!