Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon tiltott csoport...

Pszicho88 kérdése:

A facebookon tiltott csoport hol és hogy oldható fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Letiltottam egy csoportot a facebookon és arra mentem, hogy később se tudjak belépni.

Hogyan és hol lehet mégis feloldani a csoportot, hogy láthassam sé újra beléphessek? Hol van ez a menü a facebookon?


Már kerestem, de nem találtam.

Köszönöm.



2021. szept. 5. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a letiltás menüben ott csak azok vannak nálad, akiket letiltottál és csak sima felhasználók... és csoportot nem tudsz úgy feloldani, mint egy szimpla felhasználót, aki veled egy rangban van facebookon?
2021. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csoportot nem látok, így van.
2021. szept. 5. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak egy dolgot tudsz tenni, menj bele a Tevékenységnaplóba, ott minden lépésed rögzítve van és ott visszatudod vonni, amit csináltál.
2021. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. :) Elég régen történt már a dolog. Pár éve. Remélem megtalálom.
2021. szept. 5. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!