Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem kap senki értesítést...

Miért nem kap senki értesítést ha ismerősnek jelölök bárkit?

Figyelt kérdés

Új facebook fiókot hoztam létre.


A problémám az lenne, hogy bárkit bejelölök ismerősnek senki nem kap róla értesítést. Mitől van ez?


Én állítottam el valamit, vagy a facebooknál nem oké valami?



2021. szept. 13. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem akarnak téged barátnak, fogadd el
2021. szept. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A jelölésedről megkapják az értesítést, csak azért nem nyomnak rá az elutasításra, ha már vissza jelölni sem akarnak, mert nem akarnak megbántani. Ezért inkább a jelölésedre úgy reagálnak, hogy nem láttam, nem hallottam, ott sem voltam.
2021. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha olyan embereket jelölnél be, akik hozzád tényleg közel állnak, azoknál még várnod sem kell, egyből visszaigazolnak.


Viszont manapság az emberek 70%-a már azt sem igazolja vissza, akit ismer, hanem csak akivel közeli a viszonya.


Ha valakivel nem ápoltatok baráti kapcsolatot, alig épp hogy csak hozzászóltatok egymáshoz, az sem biztos, hogy reagálni fog a jelölésedre. Ergó aki ismer, attól még nem biztos, hogy az ismerősei között is szeretne veled találkozni.

2021. szept. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Két ismerősöm mellett próbáltam ki, hogy ismerősnek jelöltem és tényleg semmi értesítést nem kaptak arról, hogy ismerősnek jelöltem, ezért tettem fel a kérdést.
2021. szept. 14. 10:42
 5/11 A kérdező kommentje:
Mert új facebookot csináltam, és szerettem volna ha ők ismerőseim legyenek
2021. szept. 14. 10:43
 6/11 anonim ***** válasza:
kamuznak!
2021. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
vagy személyesen láttad a facebookját? ha nem, akkor hazudtak!
2021. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ismerősnek jelölést ugyanúgy kijelzi, mint az üzeneteket.


Ez olyan, mint például azért nem válaszoltam az üzenetedre, mert nem láttam, hogy írtál. Közben az üzenetet is ugyanúgy kijelzi, csak akinek nem akarnak visszaírni, nem nyitják meg, azaz nem láttamozzák le a küldő fél üzenetét.

2021. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Személyesen láttam, hogy nem jelezte ki senkinek
2021. szept. 14. 23:16
 10/11 anonim ***** válasza:
És a mai napig sem jött visszaigazolás vagy elutasítás senkitől sem? Nézted egyáltalán?
2021. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!