Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltöttem a messengert...

Ha letöltöttem a messengert hogy lehet a kezdőképernyőre ikont kitenni, hogy ne mindig a beallitasok alkalmazásokbol kelljen kikeresnem, megnyitnom?

Figyelt kérdés

#ikon #messenger megnyitasa
2021. szept. 16. 08:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Alkalmazások messenger hosszan rányomsz kihúzod a kezdőképernyőre
2021. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nálam alkalmazasokbol nrm enged kihuzni semmit. Sem ugy hogy az ikonját tartom nyomva, sem igy ha arra rakattintok es megmutatja az alkalmazast, es ugy sem ha megnyitom az alkalmazast.


Gagyi samsung a50 es

2021. szept. 16. 09:25
 3/25 A kérdező kommentje:
*sem úgy
2021. szept. 16. 09:25
 4/25 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudok segiteni pedig nekem feltehetőleg még gagyibb tabom van Samsung galaxy tab a 8"
2021. szept. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült úgy ahogy írtam
2021. szept. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Hát én hiába tartom nyomva meg húzgálnam csak kijelöli vagy megnyitja.


Mert telepitesnel kitette az ikont ugyan de az ikont neha torlom a kepeenyorol mert nem lehet kilepni/belepni a messengerbol es gyakran csekkolja a telom a párom.


Az alkalmazasokba meg nem megy bele

2021. szept. 16. 09:50
 7/25 A kérdező kommentje:
Az meg vicc hogy allandoan ujra kell telepitgetnem a messengert ahhoz legyen kint ikonja mikor nem vagyok vele
2021. szept. 16. 09:52
 8/25 A kérdező kommentje:
De most ez is mi h a messengeren nincs kilepes belepes funkcio.
2021. szept. 16. 09:54
 9/25 anonim ***** válasza:

Samsung A50 support felhasználói kézikönyv 39. oldal [link]


"Az Alkalmazások képernyő megjeleníti az összes alkalmazáshoz tartozó ikont, beleértve a frissen telepített alkalmazásokét is.

Váltás a Kezdőképernyő és az Alkalmazások képernyő között

Az Alkalmazások képernyő megnyitásához simítson fölfelé vagy lefelé a Kezdőképernyőn. Ha vissza kíván térni a Kezdőképernyőre, simítson fölfelé vagy lefelé az Alkalmazások képernyőn. Másik lehetőség: érintse meg a Kezdőlap gombot vagy a Vissza gombot.

Ha hozzáadja az Alkalmazások gombot a Kezdőképernyőhöz, megnyithatja az Alkalmazások képernyőt a gomb megérintésével. A Kezdőképernyőn érintsen meg hosszan egy üres területet, érintse meg a Felület beállításai lehetőséget, majd a bekapcsoláshoz érintse meg az Alkalmazások gomb kapcsolót. Az Alkalmazások gomb hozzáadásra kerül a Kezdőképernyő alján."

[link]

2021. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

"Ha hozzáadja az Alkalmazások gombot a Kezdőképernyőhöz, megnyithatja az Alkalmazások képernyőt a gomb megérintésével.


"

Igen magat az alkalmazast ki tudnám tenni kezdokepernyore. De akkor is ezer alkalmazas kozt kellene mindig a messengerig lapoznom meg nyitogatni

2021. szept. 16. 12:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!