Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltöttem a messengert...

Ha letöltöttem a messengert hogy lehet a kezdőképernyőre ikont kitenni, hogy ne mindig a beallitasok alkalmazásokbol kelljen kikeresnem, megnyitnom?

Figyelt kérdés

#ikon #messenger megnyitasa
2021. szept. 16. 08:11
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Marmint beallitasok- alkalmazasok


EZT ki tudom tenni. Ami tartalmazza az ezerféle alkalmazást. De nekem csak a messenger alkalmazas keme

2021. szept. 16. 12:25
 12/25 A kérdező kommentje:

a kepernyore.


Azaz nem az egesz "főalkalmazas"ikon, ami listaz ezer masikat

2021. szept. 16. 12:26
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem a beállítások menüt kell kirakni, sőt, egyáltalán nem kell a beállításokba belépni.

A kezdőképernyőn legyen egy inonnak szabad hely.

Egy felfelé simitással kilistázza az összes alkalmazást

Itt megkeresed a Messengert, hosszan nyomod és kihúzod a kezdőképernyő üres helyére.

2021. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Kedves Doszka én is ezt montam neki de azt írja nem sikerül
2021. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#14 Igen, mert a további kommentjei alapján még mindig a beállítások/alkalmazások között babrál.
2021. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#14-#15 igen, én is ez próbáltam (képes melléklettel) elmagyarázni, hogy ne a beállításokban (felejtsd el a beállításokat, hozzá se nyúlj, nem létezik, elvitte a manó! :) nyissa meg az alkalmazásokat, hanem húzza fel alulról a képernyőt és ott hosszan nyomva húzza át a főképernyőre a messengert!
2021. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Kezdokepernyon simitgatok. ki lehet tenni widgetetek vagy lepj be a beallitasokba. Onnan ki tudom tenni a foalkalmazast(azon belul az egyiket, tortenetesen a messengert nem mivel meg se nyitja hanem kiteszi a főt). Ennyi. Mindjart kivãgom
2021. szept. 16. 16:04
 18/25 A kérdező kommentje:
A kepernyore tortenő ikonok kirakasával egyuttal van olyan is h lepj be a beallitasokba.
2021. szept. 16. 16:06
 19/25 A kérdező kommentje:

Megvan az ikonja ha alulrol felfelé simitom a telot.


Ki se merem mar törölni..

2021. szept. 16. 16:07
 20/25 A kérdező kommentje:
Csak azt siman meglathatja. Na mindegy
2021. szept. 16. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!