Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudja a Google hogy...

Honnan tudja a Google hogy szorulásom van?

Figyelt kérdés
Tegnap óta hashajtó reklámokat dobál fel és tegnapelőtt óta tényleg ilyen problémám van.

2021. szept. 19. 18:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
81%

Iszonyatosan részletes profilt tud építeni a Google és pontosan tudja, miről beszélsz másokkal. Az sem lényeg, ha 200 km-re vagytok egymástól.

Velem nem egyszer előfordult már, hogy beszélgettünk valamiről a feleségemmel (2 méterre egymástól, de a telefon közelben volt) és utána azzal kapcsolatban rá akartam keresni valamire, az első 3 karakter beírása után pontosan azt a keresőszót hozta elő, amit írni akartam.

Aztán volt olyan, hogy a céges gépen (ahol NEM vagyok bejelentkezve a saját adataimmal) rákerestem egy termékre, majd otthon (teljesen más helyszín, más netszolgáltató, stb) ugyanazt a terméket adta ki a reklámban.

Olyan is volt, hogy TV-ben néztem egy dokumentumfilmet, majd azzal kapcsolatban akartam rákeresni egy országra. Rögtön beadta keresési javaslatnak, pedig csak az első három betűt írtam be és az alapján millió más dolog is lehetett volna.

2021. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!