Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is folyamatosan kikapcs...

Másnak is folyamatosan kikapcsolja a legújabban feltöltött videónál a bevételszerzést a YouTube?

Figyelt kérdés
Most töltöttem föl egy videót, be is állítottam hogy szerezzek vele pénzt, de amikor feltöltötte akkor láttam hogy ki van kapcsolva. Azt hittem csak véletlenül nem okéztam le, de amikor átállítottam, akkor a mentésnél automatikusan visszaállította arra hogy ne szerezzen bevételt, és azóta sem engedi. És ez nem az amikor kiírja hogy "videód nem alkalmas bevételszerzésre" a kulcsszavak vagy ilyesmi miatt, azt külön fel szokta tüntetni, most csak simán nem engedi bekapcsolni a bevételszerzést. Ez miért lehet? Másnak is van ilyen? Hol tudnám ezt jelenteni, hogy minél előbb nézzenek rá?

2021. szept. 20. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Megvan hozzá az 1000 feliratkozó, meg a szükséges nézési óra?
2021. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
13700 feliratkozóm van, és az összes többi videóm monetizált és termelnek is némi pénzt. De most már az újnál is jól mutatja, lehet pár percre meghülyült.
2021. szept. 20. 18:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy még nem volt 100%-ban elemezve a videód?
2021. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, köszi a tippet!
2021. szept. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!