Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbízható email (pop3/smtp)...

Megbízható email (pop3/smtp) és tárhely szolgáltató? Személyes jó tapasztalat alapján...

Figyelt kérdés
UPC ügyfél voltam, megvette a Vodafone, majd abbahagyták az SMTP szolgáltatást. Emiatt kellett a domain szolgáltatás mellé email szolgáltatást is vennem, hogy legyen smtp kiszolgálóm. De elégedetlen vagyok a jelenlegi szolgáltatómmal. Valamint a cégközlönyben látom, hogy felszámolás alatt van. Van egy domainem és egy statikus weblapom is. Ezeket is vinném.

#domain #tárhely #SMTP #fizetős email szolgáltatás
2021. szept. 21. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Több tárhelyet is próbáltam, és kb. a 75%-val elégedetlen voltam. De van néhány jó is, amik eddig még nem okoztak csalódást. ​A lenti szolgáltatásokat mind teszteltem, és beváltak.


[link] - náluk ingyenes és fizetős tárhely is van. Az ingyenes tárhely mérete 256Mb, ez elegendő egy kisebb weboldal elhelyezéséhez, ráadásul már ez is SSD. Levelező és természetesen POP3 meg SMTP szolgáltatást is nyújt, meg saját domain névvel is használható. Az ingyenes kezdésként tökéletes, ha pedig kinövöd, bármikor át lehet váltani nagyobbra.


[link] - ez egy kedvező áru, de kiváló szolgáltatás, szintén mindent tud, amit szeretnél. A cPanel vagy InterWorx tárhelyüket ajánlom. A kettő közötti különbség, hogy a cPanel sokkal több szolgáltatást és beállítási lehetőséget tud, az InterWorx felülete és kezelése viszont sokkal egyszerűbb.


[link] - hűek a nevükhöz, tényleg profi a szolgáltatás.


[link] - az áraik jóval a versenytársak alatt van, a minősége viszont nagyon jó.


[link] - szintén egy kiváló tárhely.

2021. szept. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!