Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpressről hogyan lehetne...

Aliexpressről hogyan lehetne lementeni a termékbemutató videókat?

Figyelt kérdés

2021. szept. 22. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Linkelj kérlek egy ilyen terméket, és megpróbálom. Ha összejön, akkor leírom a megoldást rá.
2021. szept. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


Régebben ide a védett tempbe töltötte le Mozillánál, innen ki lehetett másolni, ha előtte levettem róla a védelmet Unlockerrel:


c:\Users\Administrator\AppData\Local\Temp\mozilla-temp-files\

2021. szept. 22. 23:59
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Semmi védelem nincs, ne bonyolítsuk túl... Chrome-ban: Klikk a videóra (induljon el) > F12 > Ctrl+Shift+c > klikk a videóra megint > allul a forráskódból pedig kimásolod az mp4 url-t. Done. :)

2021. szept. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi, Firefoxban is működik a C+S+c, az F12 nem tudom mi.


Védelmen csak azt értettem, hogy ezt nem a sima tempbe rakja, és onnan nem lehet csak úgy kimásolni, mert a rendszer használja a fájlt, utána meg sokszor azonnal törli is a tempből vagy egy 0 byte méretű fájlt hagy ott.

2021. szept. 23. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!