Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Phillips webkamerával lehet...

Phillips webkamerával lehet készíteni termékbemutató kisfilmet, vlog-ot?

Figyelt kérdés

Ilyen típusú kamerával: [link]

Köszönöm előre is :)



2017. okt. 26. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindennel lehet ami képes képet/videót rögzíteni, legfeljebb a minőségben lesz eltérés. Sokan csak a telefont használják erre, még egy webkamerára vagy videokamerára sem ruháznak be.


A linkelt kamera felbontása viszont egy 30 évvel ezelőtti szabványnak felel meg, és 640*480-as képet csinál, ami a mai viszonylathoz nézve a legrosszabb minőség Youtube-on (ha elfelejted hogy 10 éve meg 144p meg 240p videókat nézhettél).

Ettől még egy telefon is jobb és nagyobb képet rögzít elég nagy eséllyel, és a 10 ezer forintos ára is messze túllépi azt a minőségi szintet amit képvisel.

2017. okt. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyértelműen NEM. A termékbemutatóknak az alapja a szép képek, és a minőségi kameramozgás, lassítás, stb.

Na ezt pont nem lehet megcsinálni ezzel.

2017. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 TappancsMancs ***** válasza:

Én is ezt akartam írni. Sajna ez ma már még egy elmaradottabb képernyő felbontásnyit se tesz ki. Nem érdemes kitenni fullscreenre. Másik hogy egy cégtől meg ennél több igényességet várna el az ember felbontásban is.


Nézd meg a két méretet.


640 x 480 és ez éles kép, ha kicsit is életlenebb már ilyen sincs:


[link]


FULL HD 1920 x 1080, egy 50e-es mobil már ilyet csinál:


[link]

2018. márc. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2018. márc. 25. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!