Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért volt ez tegnap a fbn?

Miért volt ez tegnap a fbn?

Figyelt kérdés
Kaptam tegnap este egy értesítést a facen hogy bejegyzésem közösségi alapelvekbe ütközik ezért a bejegyzésem csak én láthatom. Oda volt még írva hogy én csütörtökön 11:40perckor egy képet töltöttem fel de ez nem igaz! Nem bírtam megnézni hogy mi lehet az a bejegyzés rá kellett menni a fiok biztonságossá tételére viszont mikor rá mentem a messengeren már egyáltalán nem tudtam írni sőt ki is dobott belőle!többször új jelszót kellett kérjek mire nagy nehezen betudtam lépni de mi volt ez!? Én szoktam mindig nézni a bejelentkezéset nem észleltem feltörést meg a képet se láttam hogy kint lett volna

2021. szept. 25. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Újabb visszatérő bug a rendszerben.
2021. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mi?😂 Nem értem ne haragudj
2021. szept. 25. 08:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A facebook tele van hibákkal, amik időnként újra és újra megjelennek.


A te eseted egy ilyen a megszámlálhatatlan hiba közül.

2021. szept. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Én inkább azt mondanám, hogy valaki belépett a fiókodba.

Főleg ha a kép megosztására sem emlékszel. Azóta sem derült ki, hogy mi volt az?

A beállításoknál nézd meg, hogy milyen IP címekről és eszközökről csatlakoztak a facebookodra!

2021. szept. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Semmien csak az én telefonom volt mindig vagyis 2 telefonom van a két telefon neve van ott mindig és nem derült ki mi volt az a kép egyszerűen nem tudom de nem is merek már ralepni mert újra ki fog dobni
2021. szept. 25. 09:09
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát én alapból nem lehettem mivel én csütörtökön iskolába voltam 11.40kor és én csak a messengert használtam facebookbol kivoltam jelentkezve
2021. szept. 25. 09:10
 7/13 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Hát.. érdekes.


Egyébként az első hozzászólásban a "bug" hibát jelent az informatikában.

Szó szerint "bogár", mert a régi óriási számítógépekbe belemásztak a bogarak és attól hibásodtak meg.. innen a szó eredete.

2021. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
De mi van akkor, ha valaki a tudtod nélkül használta a facebookodat és azért nem látod a bejelentkezéseknél, mert a készülékén nem volt bekapcsolva a helymeghatározás.
2021. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
#8 Semmi köze a helymeghatározáshoz. A Facebook IP címet és a készülék/böngésző típusát naplózza.
2021. szept. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg feltörheti valaki úgy is a fiókodat, hogy te azt észre sem veszed és te meg nyugodt szívvel használod tovább, mintha misem történt volna.
2021. szept. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!