Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Vodafone miért ekkora...

A Vodafone miért ekkora pofátlan cég?

Figyelt kérdés
2 hete nagyon lassú a net. Csütörtökön betelefonáltam, pénteken kijöt a szerelő megnézni. Nem nagyon csinált semmit, majd elment azzal, hogy negyedóra múlva visszajön, ez volt pénteken 14.00 óra körül, azóta sem láttam. A csávó annyit csinált, hogy kicserélte az Rs csatlakozót, majd mint aki jól végezte dolgát elment. Most komolyan nem lesz megcsinálva normálisan, amíg nem fogok a fogyasztóvédelemmel fenyegetőzni?

2021. szept. 26. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Mindegyik pofátlan.

Elsőre írd meg a cégnek és kérj azonnali befejezést, amit félbehagyott.

Fenyegesd meg őket, hogy vissza fogod kérni a befizetett összeget,

mert nem kapsz a szerződésben rögzített szolgáltatást, ráadásul

a szerelő hanyag, félmunkát végzett, az ígérete ellenére nem tért vissza azt befejezni.

Aztán lehet menni a fogyasztóvédelemhez.


Nem csak a Vonafon ilyen szemét, hanem a T-Com is ócska szolgáltatást nyújt, a Digi-ről nem is beszélve.

2021. szept. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából minden szolgáltató ilyen.
2021. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Holnap megint felfogom hívni őket, hogy mégis mi a rák van. Megemlítem azt is, hogy mik lesznek a következmények.


Az a baj, hogy itt a vodafone az egyetlen lehetőség, mert digi itt nincs, az invitel az meg még a vodánál is rosszabb.

2021. szept. 26. 08:53
 4/8 A kérdező kommentje:
És még nekik áll feljebb mikor anyázva hívom őket....
2021. szept. 26. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
UPC>>>Vodafone. Kb ">>>" ennyire lett rosszabb.
2021. szept. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Digi azért nem annyira rossz. Számhordozás a másik szolgáltató miatt nem sikerült. Ugrálhattam volna ide-oda, de elég volt a másikhoz bemenni javíttatni az adatokat (ott harmadjára fogta fel az ügyintéző, hogy mit akarok), a Digis meg azt mondta, hogy be ne menjek megegyszer, felírta magának, hogy mikor kell elindítani, elindította és felhívott, hogy elindult. Meg is történt, azóta már ötvenes vagyok (csak áthozott előhívóval). Olyan helyen is van térerő amire nem számítottam, például a Westend agyon árnyékolt kajálós részlegén.
2021. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, szinte 87%-ban találkoztam ilyen emberekkel, az ügyfélszolgálaton, de nálunk a szerelők mind rendesek, az egyik meg is adta a számát, hogyha pl. áthelyezni akarunk valamit vagy hasonló ami fizetős akkor Ő ingyen megcsinálja, de azt mondta, hogy hiba esetén is hívhatjuk. Szerintem a Telekom elég rendes, pl. VDSL-en is mindent megcsinálnak , nincs lassú net, akkor sem, ha megy az IPTV. a Digiről nem tudok szólni, egyszer hívtam Őket, az ügyintéző rendes volt és a szolgáltatásról is jót hallottam, invitel nuku.
2021. szept. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. A Telekom meg optikán, még stabilabb szolgáltatást nyújt.
2021. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!