Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Shiba (SHIB) kriptovalutáról...

A Shiba (SHIB) kriptovalutáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2021. szept. 26. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy shitcoin, ami remélhetőleg idővel eltűnik a süllyesztőben, és az igazán értékes projektekbe megy át a pénz belőle.
2021. szept. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. szept. 26. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is shitcoin.
2021. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Shitcoin, azer hoztak letre hogy majmoljak a dogecoint, adomanyoztak belole egy hatalmas adagot tobb millio dollarnyit vitalin-nak aztan o atutalta az osszeset az indiai covid fundnak :))

Vicces kis sztori, de nem hiszem valaha lesz belole barmi.

2021. szept. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 EgyGabor ***** válasza:
100%
A shitcoin posterchild-ja.
2021. szept. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Shitcoin, amikor binance-n meghirdették, akkor vettem belőle pár milliót, (még kezdő voltam, azért csináltam ekkora hülyeséget) hónapokig mínuszban voltam, de most egész szépen visszamászott, az a hír járja, hogy RobinHood-on hamarosan listáni fogják, szerintem az is löketet fog adni, hát nem hittem volna, hogy egy shitcoin fog nekem pénzt csinálni, egyelőre nem adom el, megnézem hova vezet a dolog. :)
2021. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak annyira shitcoin, mint az uniswap meg társai.
2021. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Még mindig így vagytok vele? Saját defi váltójuk van, néhány európai helyen már fizetni is lehet vele. Ehhez képest hol van a Solana, VeChain, Avax stb.? A SHIB már rég túlnőtt egy egyszerű shitcoin-on szerintem.
2021. nov. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!