Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is nagyon lassú a...

Másnak is nagyon lassú a Facebook gépen?

Figyelt kérdés

Jó ideje tapasztalom, hogy a facebook a számítógépen kegyetlenül lassú.

5 perc mire betölti az egész oldalt míg a youtube, pinterest betöltése másodpercek alatt meg van. Messengeren írni szenvedés, mert mire mindent beírok egy két szótaggal várakozik és néha törlésnél is lassú mire kitörölné. Néha az oldalon az egér ha rámegy egy képre az szintén 5 perc mire betölti, a kurzor is gondolkozik mikor már rég nem a képen vagyok. Szóval elviselhetetlenül lassú, pedig a gépem se tökéletes de ennek ellenére a nagyobb teljesítményű oldalakat másodpercek alatt behozza mint a facebookot. Szóval nem hinném hogy a gépem miatt van, mobilon viszont nem éreztem a lassulást.



2021. szept. 30. 13:55
 1/5 Pelenkásfiú ***** válasza:
9%

Próbáld ki ezt:


Zárd be a Chrome-ot teljesen!


Windows 10-ben:

Beállítások > Eszközök > Gépelés

Kapcsold ki a helyesírás ellenőrzést!

Az első két pont "Ki".


Teszteld le, hogy megjavult-e!

2021. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen böngészőt használsz? Próbáltad másikkal is? Ha igen, azzal is ezt csinálja?
2021. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.hát nem...

2.mindenhol próbáltam de mindennél lassú.

2021. szept. 30. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam meg végképp lassú... [link] :D
2021. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Facebook down? Current problems and status [link] 4946 hozzászólással a mai állapotról csak US-ből


De itt a mai magyar bejelentések állapota is: [link]

2021. szept. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!