Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mammutmailen akarok fájlokat...

Mammutmailen akarok fájlokat küldeni, de azt írja ki, hogy "Google recaptcha failed". Miért van ez? Előzőleg nem kérdezett semmit, hogy jelöljem meg pl. a képeken látható jelzőlámpákat, vagy ilyesmit...

Figyelt kérdés
Beírom a feladót, a címzetteket, felteszem a fájlokat, és a küldésre kattintva jön ez az üzenet, hogy "Google Recaptcha failed". Nem régiben kaptam fájlokat a mammutmailről, a feladó fel tudta tenni, és azokat gond nélkül le tudtam tölteni. Mi lehet a baj?
2021. okt. 9. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Másik böngészőben (Edge, Opera, Firefox, stb) próbáltad?
2021. okt. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem. Csak Chrome van.
2021. okt. 9. 17:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Windows? Akkor lehet ott egy Edge is, de szinte minden böngésző letölthető portable változatban is, amit nem kell telepíteni, csak kibontod egy mappába. Tudsz velük pl. ilyen problémákat tesztelni, ha nem akarod megtartani, csak törlöd a mappáját.

[link]

2021. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Edge-t kipróbáltam. Azt mondja: "A weboldalt trójai miatt blokkolták"
2021. okt. 9. 18:46
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint a mammutmailt
2021. okt. 9. 18:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt elvileg kikapcsolhatod, a beállítások > adatvédelem, keresés és szolgáltatások > biztonság > miicrosoft defender smartscreen kikapcsolásával.

(vagy próbálj ki egy portable Firefoxot [link] vagy Operát [link] )

2021. okt. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Edge-t használva elküldtem a fájlokat.
2021. okt. 13. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!