Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az opera böngészőm miért nem...

Az opera böngészőm miért nem tud live-okat, netflixet lejátszani?

Figyelt kérdés
Opera a kedvencem, szóval légyszíves ne azzal kezdjétek, hogy váltsak böngészőt. 1-2 hónapja kezdődött az a probléma, hogy bármi ami élő adás, pl twitch-en a videókat nem képes lejátszani, ezen kívül se netflixet, se hbo-t se. Érdekes youtubon a videókat lejátssza, de ott is, ami live azt nem. Twitchen #4000 hibakódot ír, netflixen O7701-1003 kódot. Mindegyikre rákerestem, mindent kipróbáltam, amit a neten ajánlottak, de semmi nem jött be eddig. Nem tudom mitől kezdte el, de ha esetleg tudtok rá megoldást, azt megköszönném.
2021. okt. 12. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Frissítsd a böngészőt. Nagyon menő lett manapság a streameket kódolni, ami, ahogy a te példád is mutatja, többet árt mint használ. Én az M4 online csatornáinak linkjét vittem be a Set Top Boxba és úgy tudtam nézni, mintha tévécsatorna lenne, de az olimpia óta azokat is kódolják, amit a box nem kezel. A kalózkodást nem állítja meg, mert a kulcs átjön a streammel együtt, a letöltött transport streamet azzal vissza lehet fejteni, de csomó legális felhasználási módot kiüt.
2021. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Operában a vpn kikapcsolása segíthet ezen.
2021. okt. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!