Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha letöltöm a kövi linknek a...

Ha letöltöm a kövi linknek a zenéit kaphatok copyrightot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon ebben a témában

[link]

Ha egy videó alá vágom a zenéit letilthat vagy csinálhat valamit a YouTube?



2021. okt. 12. 20:41
 1/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%
Kb. 5-ször van odaírva, hogy ez nem copyright-os zene. :)
2021. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi akkor bocsi h értetlenkedek de még annyi kérdésem lenne hogy leírásba forrást kell-e jelölni? :)
2021. okt. 12. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Azt hittem, ez már alap, de: Ilyen kétes forrásokból NEM használunk semmit! Keresd meg az eredeti szerzők profiljait, ott világosan li szokták írni a feltételeket.
2021. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 KmsRys ***** válasza:
A YouTube esetén erre nincs pontos válasz. A szerencsén múlik, hogy mi lesz, ha feltöltöd a videót. Én nem egyszer hallottam már olyat, hogy valaki Content ID követelést kapott egy elvileg "no copyright" zenére, de ugyanakkor én is szoktam "copyrightos" zenéket használni, mégse tiltották eddig, annyi, hogy írja, hogy zene a videóban, illetve berak a videó elé vagy után egy reklámot.
2021. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

"* A YouTube tudomása szerint csak a Hangkönyvtárból származó zeneszámok és hangeffektek felhasználása biztonságos szerzői jogi szempontból.

* A YouTube nem vállal felelősséget a YouTube-csatornákról vagy más zenekönyvtárakból származó, jogdíjmentesként feltüntetett zeneszámok és hangeffektek használatából eredő esetleges problémákért.

* A YouTube nem adhat jogi tanácsot, beleértve a zeneszámokkal kapcsolatos, a platformunkon kívül előforduló problémákra vonatkozó tanácsokat is.

* Ha kérdéseid vannak a zeneszámok felhasználásának lehetőségeiről, azt ajánljuk, fordulj jogi szakértőhöz."

Forrás: Youtube Súgó - A Hangkönyvtárból származó zeneszámok és hangeffektek használata [ [link] ]

2021. okt. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
Én is használtam copyright-os zenét youtube videó alatt, annyit állapított meg ellenőrzésnél feltöltés közben, hogy bizonyos országokban letilthatják a hangot.
2021. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!