Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltöltött Youtube videónaál...

Feltöltött Youtube videónaál hogyan érhetem el, hogy alapból hangosabb legyen a videó?

Figyelt kérdés
2021. okt. 13. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Miután fel van töltve, szerintem sehogy. Előtte lehet hangosítani rajta megfelelő programmal.
2021. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgyis le fogja halkítani, mindegy, mit csinálsz. A YouTube már csak ilyen.
2021. okt. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 KmsRys ***** válasza:
81%

Ez engem is érdekelne...


Nálam a YouTube azt csinálja, hogy lejjebb halkítja a böngészőt valami oknál fogva, ha a videó lejátszása közben visszahangosítom, akkor normál hangerővel szól, de sajnos minden egyes videónál vissza kell húznom 100%-ra a hangerőt, mert nem marad úgy. Már kerestem én is megoldást erre, de sajnos nem találtam semmit a neten ezzel kapcsolatban.

2021. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondják az okosok, hogy a PulseAudio miatt van, pedig úgy tűni, maga a YouTube halkítja le magát, mert van valami hülye EU-s szabályozás. Jack rendszerrel állítólag ki lehetne iktatni, csak azt meg bekonfigolni lehetetlen.
2021. okt. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KmsRys ***** válasza:
82%

#4 ez tuti nem a PulseAudio hibája. Tisztán emlékszem, hogy a Windows-on is ugyanezt csinálta, szóval kizárt, hogy a Pulse lenne a ludas.


A daemon.conf fájlban engedélyeztem a flat-volumes-t, így a YouTube nem tud belepiszkálni a hangerőszabályzóba, de így viszont a YouTube tényleg saját magát halkítja le, tehát nem ér semmit ez ellen.


Olyan kellemetlen, hogy a YouTube miatt feljebb kell tekerni a hangerőt, aztán ha úgy felejted, és lejátszol valamit, ami normál hangerővel szól, akkor hirtelen bömböl...

2021. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves Hozzászólók, nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Eskü, nem reklámozásból írom: elkezdtem egy Hangoskönnyek nevű csatornát, szerintetek az ott található cuccoknak élvezhető a hangereje? (Fontos, hogy nem Hangoskönyvek-ként kell rákeresni, hanem: Hangoskönnyek) Tényleg nem reklámból, csak a probléma miatt írom. Üdv!
2021. okt. 14. 07:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megvan a hiba. Így néz ki az egyik videód hangsávja: [link] Nagyon "szőrös". Tehát tele van hangos zajokkal, és a Youtube ezeknek a csúcsa miatt az egész videót lehallkítja. Nomralizáltam rajta úgy 6dB-nyit, és felhangosítottam ilyenre: [link] Kíváncsi voltam hogy így milyen lesz. Ezért feltöltöttem YT-ra. Hangosabb lett: https://www.youtube.com/watch?v=zTEk2STwIJk Nézd meg. Ha kell leírom hogy csinálhatod meg. (Amúgy egy jobb mikrofonnal nem lenne szükség utómunkára.)
2021. okt. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!