Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Jófogás kezd behalni? Régen...

A Jófogás kezd behalni? Régen találtam rajta cuccokat, amiket kerestem, de most azt veszem észre, hogy ugyanazokra a dolgokra maire régen volt 10-20 találat, már egy sincs.

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindennek rohamtempóban megy fel az ára, így viszont az ember nem vesz újat, csak akkor, ha a régi már teljesen használhatatlan. Így viszont nem kerül be semmi se a használtpiacra, ami meg mégis, gyorsan elkel.
2021. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kérdező95 ***** válasza:
75%
Nem
2021. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De más területen sem találom már, amit keresek. Pl. régipénz, és hasonlók.
2021. okt. 19. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:

a jófogás évek óta ugyanazt a gyenge színvonalat biztosítja...sokkal kényelmesebb facebook marketplace-re feltenni a dolgokat és az legalább 99%-ban működik, keresni is lehet rajta.


jófogáson eröltetni például ezt a házhozszállítást nagyon idegesítő. ha én beállítom, hogy csongrád megyében keresnék, mert ott lakok, akkor nem érdekel, hogy valaki vas megyéből is elküldené ingyen szállítással...és a bevezetés elején még legalább ki lehetett szűrni. most viszont már nincs opció...és akkor bogarásszam ki a valóban csongrád megyei hirdetéseket a sok országos közül.


amikor én hirdettem, többször előfordult, hogy kaptam privát üzenetet, de az erről szóló e-mail értesítést csak 2-3 órával később...és még aznap el bírtuk volna intézni az üzletet, de így, hogy későn vettem észre, tolódott...szóval egyáltalán nem megbízható számomra...úgyhogy nem csodálom. a konkurencia jobb, ennyi...

2021. okt. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a vaterát, én ott nem figyeltem meg ilyen jelenséget, mindig megtalálom, amit szeretnék.
2021. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vaterát? Ott bevezették a kötelező szállítást, meg se nézhetem a terméket, és egy gyufásskatulyáért is postaköltséget kell fizessek!
2021. nov. 23. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!