Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Hardveraprón a hirdetésben...

Ha Hardveraprón a hirdetésben nem adtam meg elérhetőséget, honnan tudhatom ha valaki érdeklődik? Csak privát üzenetből?

Figyelt kérdés
Hardveraprón nem adtam elérhetőséget és nem írtam az adatlapomra publikus emailt sem. Honnan tudhatom ha valaki érdeklődik a kínált termék iránt? Csak privát üzenetből? A hirdetésnél azt írja, hogy x megtekintés, mondjuk 10, de a privát üzeneteknél azt írja, hogy nincs találat. Ezek szerint már többen is megnézték, de még senkit nem érdekel, tehát még senki nem írt? Vagy csak valamit elnéztem?

2021. okt. 22. 16:05
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
74%

nem megy az olyan gyorsan

ha csak nem tenyleg kapos es tenyleg olcso

2021. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy több 100 megtekintésből csak 1 érdeklődő lesz, aki esetleg megkeres priviben. (különösen, ha most regeltél, vagy ez az első hírdetésed)
2021. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy telepátiával megérzed, hogy kit érdekel a termék és te keresed meg.
2021. okt. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3

:)

2021. okt. 23. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!