Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » VPN és VPN nélküli keresés...

VPN és VPN nélküli keresés eredmények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ha egy oldalon keresést indítok és mondjuk 100 találat van, aztán ha VPN-t használok 150re növekszik, akkor valahogy lehetséges kiszűrni a különbséget? Tehát, hogy csak a példa szerinti 50-et mutassa?

2021. nov. 4. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi van? Miért több a találat VPN-nel?
2021. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolult ezt teljesen leírni. A lényeg az, hogy van egy multi céges oldal, amin néhány eredmény le van tíltva magyar felhasználóknak. Ha VPN-nel keresem, tudom, hogy ott van mert az eredmények száma sokkal nagyobb, viszont így esélytelen megtalálni pontosan őket
2021. nov. 4. 19:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Hogy érthető legyen, a keresőjükbe beírom, pl. hogy "steam" és megjelenik 1000 találat. Ha kapcsolok VPN-t, akkor megjelenik 1200. Ez a 200 találat érdekelne engem. Ezt valahogy lehet így külön keresni?
2021. nov. 4. 19:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Oh, értem mostmár.

Sajnos szerintem nem lehet ezeket leszűrni.

2021. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok indiszkrét: melyik "multi céges oldalról" van szó? Van a keresőjüknek valami API-ja?


Egyébként én írnék rá egy "web scraping" szkriptet (például Python nyelven Request és Beautifulsoup modulok használatával; vagy nodeJS nyelven Request vagy Axios és Cheerio vagy JSDOM segítségével), ami:

1. lekéri az oldalt,

2. kigyűjti belőle a találatokat egy "adatbázisba" (ami lehet akár szimpla szöveges-/JSON-fájl is)

3. az előbbi két pontot el kell végezni VPN-nel is

4. az így keletkezett két "adatbázist" össze kell hasonlítani, az egyezéseket kiszűrni belőle

2021. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!