Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha megosztok Fb-on egy fotót...

Ha megosztok Fb-on egy fotót és valaki 7 nap után szívecskézi be, akkor ő egyértelmű, hogy nézegeti a Fb profilomat?

Figyelt kérdés
A hírfolyamban persze, adja magát, hogy az ember like-olja ami szimpatikus. De 7 napos megosztások az aznapi hírfolyamomban nem igazán vannak. Ebből gondolom azt, hogy rám keresett. Vagy meglátta a hírfolyamban és 7 napig gondolkozott rajta, hogy beszívezze-e?

2021. nov. 5. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevés a barátja vagy sokat teker lefele, simán lehet hogy most látja először.
2021. nov. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2 ezer ismerőse van.
2021. nov. 5. 02:00
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem feltétlenül, lehet hogy csak most dobta fel neki.
2021. nov. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is véletlenül most dobta fel neki
2021. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Ugyanakkor hiába van sok ismerőse úgy mint nekem is több mint ezer. Akkor is ugyan annak a 10-20 embernek a posztjait látom állandóan. Ès ennyi ismerős közül csak egy van beállítva hogy tegye előre meg kapjak èrtesítèst. Szóval simám elkèpzelhető hogy addig teker mèg be nem adja ujból. De az is lehet hogy időnkèn ránèz nèhány ismerőse falára.
2021. nov. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor napokkal később látom a hírfolyamon, hogy valakinek új képe van.


Az ún. "kúrólájk" esete jóval régebbi képek lájkolásánál áll fent :D

2021. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt, hogy nem faceztam 1 hétig, akkor is feldobja, ez logikus. Olyan is sokszor van, hogy egy ismerősöm kitesz valamit, azt feldobja többször, akár 2 hét múlva is(volt már rá példa). Azt mondhatod kúrólájknak, ha legálább egy fél éves képedet lájkolja. Volt olyan is, hogy egy hét múlva írták, hogy boldog szülinapot. Én is szoktam olyat csinálni, hogy felnézek valakinek a profiljára(nem erre verem), mert egyszerűen 20-30 ember fényképeit látom csak.
2021. nov. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2021. nov. 5. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!