Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messenger üzenetek törlése?

Messenger üzenetek törlése?

Figyelt kérdés

Szeretném törölni egy személlyel a beszélgetésünk előzményeit, pontosabban is az összes általam elküldött üzenetet (Mindkét félnél). Ezt ugye megtehetném egyesével, hogy három pötty -> törlés -> visszavonás mindenkinél, de ez 500 üzenetnél egy aprót időigényes. Fontos, hogy mindkettőnknél szeretném visszavonni az üzenetet.


Esetleg van erre megoldás?

Köszönöm előre is!



2021. nov. 9. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Csak a te telefonodról tudod törölni az egész beszélgetést, telefonon rákattintasz az illetőre a chatben, három pötty jobb felső sarok, beszélgetés törlése.
2021. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Mindkét félnél nem tudod. Csak magadnál. Szal ha olyan miatt szeretnéd, amiből bajod is lehet, akkor rácsesztél...
2021. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Tudom, nekem azonban nem erre van szükségem. Azért köszönöm.

#2 Nem, nem lehet belőle bajom, nem azért szeretném törölni.


Egy alkalmazásra vagy böngészőbővítményre gondoltam, ami elvégzi helyettem a munkát.

2021. nov. 9. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!