Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van hogy minden youtube...

Miért van hogy minden youtube video felbontása alacsony?

Figyelt kérdés
egyszerűen TV méretben nézhetetlen a sok kis felbontás miatt adódott kockák miatt, nincs valami olyan odlal ahol a youtube videók fentvannak kiváló minőségben? Mert számomra hihetetlen hogy amikor megcsinálják a klippet már akkoris ilyen méretben mentek el vagy mi? szal jólenne ha lenne ilyen oldal
2010. szept. 4. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Youtube-on lassan az összes videó fennvan 1280×720 méretben. Amelyik nincs, annak is van 480p mérete (ez volt régen a HQ). Az más kérdés hogy nem nyomod meg ezt a gombot és 360p-ben nézed...
2010. szept. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és hogy tudom leszedni ebben a felbontásban?
2010. szept. 4. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. A youtube flv-i nem játszhatók a gépen (régen azok voltak).

Ha találsz valami youtube downloadert, sikerrel járhatsz, mostanában nem találtam jót.

2010. szept. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hogy tudom leszedni ebben a felbontásban?


Könnyen.Minden Youtube videó lejátszható.

Letöltéshez:Downloadhelper,Flashgot/ezek Mozillához/vagy :

[link]


[link]

A nagy felbontású videók mp4 kiterjesztésűek.Lejátszásukhoz:

[link]

2010. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az elmúlt fél évben sem az flvket sem az mp4eket nem játssza semmi. Az indavideós, stb oldalakról származó videókat igen.
2010. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szedd le a VLC Playert, az szinte mindent lejátszik (flv-t, mp4-et és mkv(720p)-t is!), kis méretű és tele van alapból egy csomó codec-kel. Én letöltéshez az Orbit-ot vagy a YouTube Downloadert ajánlom. Az Orbit nem csak a YT-ről tud letölteni, viszont az IE-t jobban kedveli, mint a Firefoxot.

Egyébként a Yt-ra sem lehetett mindig feltölteni HD-s videót, ezért ha korábbi amit nézni szeretnél, akkor eleve ez is akadálya lehet a minőségnek. Például a Videa-'ra még most sem lehet HD-t feltölteni.

Alapból a Yt nem HD-ben játszik le, ezért valóban ezt neked kell átállítani minden videónál, amit kis piros téglalap-féleség (monitorkép) jelez, illetve egy kis felugró listából választhatod ki a felbontást.

Van még egy dolog, mégpedig a kérdés az, hogy van-e fiókod a Yt-n, és azon keresztül nézed a videókat, vagy nincs, és természetesen ekkor nem vagy "belépve". Ha van fiókod, akkor a fiók-beállításban a lejátszási beállításoknál nézd meg, hogy mire van beállítva. Ekkor egyébként beállítható az is, h ne kelljen egyenként állítgatni a HD-t.

2010. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!