Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Konzolvilágról, vagy Alza.Hu-r...

Konzolvilágról, vagy Alza.Hu-ról érdemes Xboxot venni?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy ha ugyanannyiba kerül mindkét helyen. Mindkettő megbízható bolt.
2021. nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Alza.hu - 192ezer + 3 hónap gamepass

Konzolvilág - 195 ezer semmi bónusszal.


Valaki már rendelt a konzolvilágról/alzáról konzolt?b

2021. nov. 12. 13:34
 3/15 A kérdező kommentje:
véletlen írtam oda azt a b betűt, elnézést!!
2021. nov. 12. 13:34
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Konzolt Alzáról nem, robotporszívótól kameráig viszont sok mindent igen.

Konzolvilágtól konzolt, szervíz alkatrészt, akkut rendeltem.


A Game Pass jó dolog, azt az ajánlatot venném.

2021. nov. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy lesz, hogy ma vagy holnap felhívom mind a kettő üzletet és megkérdezem mind a kettőjüktől, hogy mikorra várható a szállítmány. Alzáról azt hallottam, hogy garanciával kell bajlódni és lehet hibás terméket is fognak szállítani. Amit alzáról rendeltél milyen állapotban volt? A konzolvilágtól rendelt termékek milyen állapotban voltak? Egyébként bocsi a sok kérdésért, csak tényleg most ezen idegeskedek, hogy minél hamarabb szeretném rendelni a konzolt, mert akkor talán gyorsabban is kapom meg.
2021. nov. 12. 15:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Semmi különbséget nem tudok írni neked a kettő közül.

Alzától nagyon sok elektronikát rendeltem, mindig normálisan be van csomagolva minden. Egyszer egy Xiaomi kamerával volt gondom, ami 2 hónap után kimúlt. Nem volt semmi gáz a gariztatással, pár nap múlva küldtek újat pedig küldhették volna szervízbe is. Volt 14napos elállásom is mivel nem tetszett a termék és visszaküldtem, akkor sem volt vész. 3 nap alatt visszautalták az árát.


Konzolvilágból ugye szervízalkatrészt rendelek sokat és akkut. Ezeket úgy becsomagolják, hogy az már gusztustalan.:D Konzolt ők is normálisan nagyobb dobozba tették és kibélelték, ezzel egyiknél sem lesz probléma.

2021. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
A reggeli kérdés után délben is kérdezted most jön az esti kérdés?
2021. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a #6 válaszolónak. A #7 válaszolónak pedig vannak olyan tahó emberek mint te, hogy nem tudsz normálisan válaszolni a kérdésemre. Látszik a neveléseden is.
2021. nov. 12. 17:31
 9/15 A kérdező kommentje:
És az előző válaszolónak (1,4,6) pedig köszönöm szépen az értelmes válaszokat, legalább van egy értelmes ember is ezen az oldalon :D. Ment a hasznos válasz ;)
2021. nov. 12. 17:32
 10/15 anonim válasza:

Én is ezen vacillálok, hogy honnan rendeljek. Nekem is mindenképp a 3 hónapos GPU verzió kéne.


Aki rendelt esetleg az Alzától az nem tudja,hogy lehet a futárnál fizetni bankkártyával mert az előrendelésnél nem tudom kiválasztani a fizetés átvételkor bankkártyával lehetőséget.

2021. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!