Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet az, hogy a honfogla...

Hogy lehet az, hogy a honfoglalóban elver egy orosz játékos? :O

Figyelt kérdés

Mármint nem értem én ezt…

Megújult a honfoglaló! Le is töltöttem telefonra.

Ha nem talál magyar játékost akkor külföldi játékosokat ad, de akkor nem is Magyarország a térkép hanem világtérkép.


Jönnek a kérdések és olyanok, hogy Vastag Csaba melyik évben nyerte az X Faktort és olyan kérdések amik magyarokról és az országunkról szólnak, hogy a fenébe lehet az, hogy egy orosz sokkal hamarabb és sokkal pontosabban tudja ilyen kérdésekre a válaszokat?????



2021. nov. 13. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nála más kérdés van.
2021. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Illetve vannak még segítségek? Pl az a papagáj, meg a jós, meg phaszom tudjs mi van még.
2021. nov. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez egy bot, vagy egy csaló
2021. nov. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nákam valószínűleg egy etióp is pontosabban megtippelné hogy mikor ment vastag csaba az xfaktorban. :)
2021. nov. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
55%

Éppen tegnap regiztem ki onnan. Ócskavas lett az egész.

A régi Honfoglaló sokkal jobb volt...

2021. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Ezt én sem értem, minden kérdést lefordítottak több nyelvre is? Tipikusan magyar kérdéseket is? Nem hiszem. Lehet, hogy bottal játszottál, nem is valós játékossal.

Én már inkább itt játszok: [link]

2021. nov. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor külföldivel sorsol össze a gép ő nem - feltétlen - kapja ugyanazt a kérdést, mint te, de teljesen mást sem csak a saját országára "szabva".

Példák...játszol mondjuk te és egy orosz;

1. A kérdés az Spanyolország zászlaja hány színből áll? - mindkettőtöknek ez a kérdés fog megjelenni.

2. A kérdés az mi volt Ukrin Benedek híressé vált dalának címe? - neked ez jelenik meg, neki nyilván nem VISZONT ugyanúgy zenei&szórakoztató témakörből kap hasonló "bugyuta" szintűt.

3. A kérdés magyar sportolóról szól, aki mondjuk nem olimpiai bajnok, akkor nagy eséllyel ő a saját országából kap egy nevet azzal a kérdéssel.


Szóval kb így képzeld el.

Nálam az volt jó, amikor olyan kérdést buktam, hogy xy évben milyen címmel adott ki lemezt Zalatnay, erre az orosznak jó válasza volt nekem nem ( nyilván nem ezt kapta kérdésnek, de tök mókás volt hirtelen, mondom oké milyen ügyes :D)

2021. dec. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!