Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Honfoglalóban robotok ellen...

A Honfoglalóban robotok ellen játszok? Már nincsenek igazi játékosok?

Figyelt kérdés
Villámháborún lejátszottam kettő játékot, és nagyon gyanús. Az ember játékos nevűnek tűnő ellenfeleim mindkét játékban minden egyes kérdésnél ugyan azt azokat a számokat írták be, ugyan azokat a tippeket jelölték be. Legutóbb vagy 6-7 éve játszottam utoljára, nagyon nem tetszik a mostani kinézete, régebben sokkal jobb volt szerintem, pedig én közel nem vagyok egy "bezzeg régen minden jobb volt" ember. Ennyire mindenki elpártolt volna a játéktól, hogy robotokat rak be a játékosok ellen?

2017. febr. 16. 19:52
 1/1 anonim válasza:
100%

Ha szalmabábú-szerű ellenfeleid vannak mint például "József", "Mária" ilyen nevekkel, akkor azok robotok. A "normál" emberek nevei és képei felhasználószagúabbak.


Villámháborún, Hosszú hadjáratban elvileg emberek ellen "harcolsz", robotok egyedül különszobában fordulhatnak elő.


Én még nem tapasztaltam, hogy csak robotok lennének.


Másrészt viszont én is jobban szerettem a régi verziót, sőt az "Érettségiző" verziót nagyon erősen hiányolom.

2017. febr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!