Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a Tinder? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Látom a közelben lévőket.

De egyetlen match sincs viszont ha balra húzok sem reagál érdemben.

Akkor eltűnik de a következő megnyitás során újra ott van.


Gondolom ők jobbra húzták mert őket adja be elsőre mindig.


Mi lehet ez?

Újra indítottam a telefont stb de semmi.


Olyan helyen vagyok ahol máskor sok match volt.



2021. nov. 14. 15:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem végig ugyanaz válaszolgatott amúgy. Mi volt a baj végül?
2021. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
42%
Én értem a problémádat, nekem is napok óta ugyanezt csinálja a tinder, ha jobbra húztam már 6x akkor is bedobja 7x is, ugyanez ha balra húztam.... mintha nem reagálna rá az app....
2021. nov. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
42%
Az előző vagyok. Engem is érdekelne,mi volt a baj és hogyan oldottad meg, mert én már napok óta ugyanebben a cipőben járok és mindent próbáltam már de nem oldódik meg. :(((
2021. nov. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
10 jelentve a személyeskedő, sértegető magatartása miatt
2021. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Megírom ide is, de írtam privátot is neked.

Utána lépek erről a honlapról, elég gáz emberek írogatnak ide ahogy látom, bár a neten arctalanul sajnos ma ez a trend.



Nyilván shadow bant kaptál az üzemeltetőktől mint én is.

[link]


Itt a részletes leírás.


Alattomos tiltás, mert nem is közlik veled, te úgy látod, hogy minden működik csak nincs match.

Ha többször tiltottak ki akkor alkalmazzák ezt, gondolom azért, hogy feladd, ne tudd, hogy mi a gond és ne is próbáld új telefonszámmal, stb... kikerülni a tiltást.


Mert ha simán tiltanak akkor próbál az ember újra regisztrálni.


Sajnos ilyenkor tiltják a telefonszámot, e-mail címet és a google vagy apple fiókot is ami a telefonon fut. Azt meg az ember nem csinál újat mert hát a telefonnal minden azon megy.

Maximum egy második telefon kell tinderezni és új telefonszám, stb...


Illetve ahogy olvastam a fényképeidet is tárolja egy program és ha az új profilba felraksz régi képet, akkor megismeri és megint shadow ban lesz. Amiről persze nem is értesülsz.


Facebook, Instagram, stb... összekötés természetesen szóba sem jöhet többé.


Nagyon szemét dolog, ráadásul a saját példámból tudom, hogy van akit ok nélkül tiltanak így.

Senkit nem zaklattam.


Állítólag az is kiválthatja, hogy ha folyton változtatja az ember a helyét, mert vagy csalásra gondolnak (szélhámosok pl. így szednek össze áldozatokat kifosztáshoz) vagy pedig az van, hogy a fizetős verzióban érhető el, hogy különböző helyszíneken böngéssz a világban.

Ha te valami más megoldással torzítod el a GPS-ed és így böngészel másik városokban, akkor ingyen használsz egy fizetős szolgáltatást.

Talán ezért is tiltanak.


Én valószínű akkor kaptam a tiltást, amikor pár hónapja több helyre repültem ide-oda illetve Magyarországon belül is, hol Budapesten voltam, hol vidéken.

Talán ez volt az oka. Vagy nem tudom.



A második fiókom tiltották már le és utána kaptam a shadow bant, ahogy meg tudom ítélni.

Az első fiókom fogalmam sincs, hogy miért tiltották. Olyat nem csináltam amivel bárki fel tudott volna nyomni, bár őszintén szólva a Tinder ellenőreit ez mennyire érdekli, ki tudja...

Alapból honnan értenének annyira például magyarul? Vagy nem tudom.



A LEVÉLBŐL KIMARADT:

Egy lányt visszautasítottam, ő erre felháborodva sértegetni kezdett, pedig én kulturáltan ráztam le. Lehet, hogy ő nyomott fel, mert utána szinte azonnal tiltottak ki, erre nagyon emlékszem.

Ja csak ha a moderátorok elolvasták a beszélgetésünket, akkor láthatták volna, hogy nem én, hanem éppen ő viselkedtünk bunkón.


Már ha emiatt lett tiltás.


FOLYTATVA:


Ügyfélszolgálatuk egyébként nincsen és ha valakit tiltanak, akkor azt nem vonják vissza. Ez a legegyszerűbb nekik.



Amint látod elég kicsi esélyed van és elég kényelmetlen módon, hogy újra tudd használni a Tindert.



Remélem segítettem! Bár talán csak annyit tudtam segíteni, hogy miért nem tudok segíteni...

2021. nov. 24. 09:31
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

15


plot twist: nem létezik shadow ban :D olvass utána normálisan

2021. nov. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
0%
XDD
2021. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

#11 vagyok.


Figyelj, ez a linkelt cikk enyhén szólva gyanús. El tudnám képzelni, hogy van shadowban, bár önmagában ez is felvet kérdéseket, hogy mennyire jogszerű. Viszont amiket ír az a honlap, hogy shadowbannoltak egy csávót, mert késett 5 percet a randiról, és a csaj felnyomta, meg hogy állatos fotója volt fent, na ezek szerintem merő pletykák. Szerintem, csak rendes ban van, illetve valamilyen szoftveres hiba mindig lehet, de ezek után, én ezt a shadowbant nem tudom elhinni.

2021. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Nem nagyon járok már ide, most olvastam amit írtál.


A konkrét példák hogy miért lettek tiltva az nekem is furcsa.

Lehet igaz, lehet nem, esetleg akivel történt is csak ezt sejti mögötte.


De attól még a shadow ban miért ne lenne igaz?

A tapasztalatok szerint sajnos igaz.

2021. nov. 27. 16:13
 20/21 anonim ***** válasza:
26%
Évek óta, nagyon sokan (köztük nagy, híres nevek) kitárgyalták már ezt, és a konklúzió mindig ugyan az volt: nem létezik shadow ban, hanem egész egyszerűen az algoritmus a pénz körül forog: ha nem fizetsz eleget, nem leszel a pakliba válogatva. Huzigálhatsz te bármit, az hogy te látod jobbra elrepülni a kártyát, nem tudod hogy egyáltalán regisztrálta-e a szoftver vagy nem. Lehet csak saját magaddal játszol, és a háttérben valójában semmi nem történik a szerveren, semmilyen interakciót nem váltottál ki egy, az algoritmus egyik feltétele miatt, ami rád épp igaz.
2021. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!