Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon már kitöröltem...

Ha Facebookon már kitöröltem valakit az ismerőseim közül, és belájkolva hagytam egy profilképet, amit szeretnék kiszedni, hogyan lehet megoldani anélkül, hogy visszajelölném?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tevékenység listát ha visszanezed,ott ki tudod törölni. Gyorsabb, ha tudod, kb mikor lajkolhattad be.


Én is így töröltem 1 illetőnel az összes lajkomat egyesével, miután már töröltem az ismerőseim közül.

2021. nov. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm :)
2021. nov. 18. 23:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne sokkal egyszerűbb és gyorsabb megoldás az, ha rámész a profil adatlapjára és a képén, amit belájkoltál, azon kékszínnel van rajta, hogy Tetszik és arra rányomsz és akkor már újból szürke a képén a Tetszik felirat és úgy már ki is lájkoltad a képét.
2021. nov. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mit, örülök hogy sikerült. 😀
2021. nov. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!