Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátlan mobilinternet nem...

BigKenny kérdése:

Korlátlan mobilinternet nem horribilis áron?

Figyelt kérdés
Írnátok nekem olyan mobil tarifa csomagot, amely korlátlan mobilinternetet és kB. 100-200 perc lebeszélhetőséggel rendelkezik (remélhetőleg) 10.000ft alatti áron.

#korlátlan mobilnet #Olcsó tarifa #Olcsó mobilnet #Korlátlan tarifa #Korlátlantarifaolcsón
2021. nov. 19. 10:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Helló!


Megkérdezhetem, hogy milyen ajánlatot sikerült találnod? Hasonló dilemmában vagyok én is. :) Előre is köszönöm!

2022. jan. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A 11-es kommentelő vagyok!

Aki esetleg ide téved: Kedvező Üzleti Flotta.


Igen, ez egy Flottaszolgáltatás, viszont te kötöd közvetlenül a szolgáltatóval (Yettel), kb. 8600 Ft a korlátlan beszélgetés + korlátlan mobilnet opció, a szerződés kötésekor 1 éves hűséggel.


Én olyan február elején kötöttem, azóta teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, a számlákat mindig a Yettel alkalmazáson belül én magam fizetem, szóval nem tudok róla rosszat mondani.

2022. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!