Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon kap értesítést a...

Facebookon kap értesítést a cég, ha töröltem egy korábbi bejegyzésükhöz írt hozzászólásomat?

Figyelt kérdés

Mert gondolom amikor írtam és lájkoltam valamit, akkor ott az illető cég vagy személy kapott automatikus értesítést. De mi van abban az esetben, ha törlök egy vagy több hozzászólást, sőt lájkot....?

Kiírja majd neki a facebook, hogy XY törölte a hsz-t, visszavonta a lájkot, vagy egyszerűen csak annyival kevesebb hsz ill. lájk lesz, és csak akkor tudja, ha megjegyezte, hogy korábban én is reagáltam?


(Amolyan marketing célból kértek meg, hogy kommentelgessek, de már én inkább kitörölném. Amúgy is rendet rakok a facémon....)



2021. nov. 20. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kap róla értesítést.
2021. nov. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!