Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tölthetnék fel nagy...

Hogyan tölthetnék fel nagy fájlt, aminek a linkjét elküldhetem másoknak?

Figyelt kérdés
Már egy csomó weboldalt megpróbáltam de mind azt írta hogy nagy a méret, vagy valamilyen okból be sem föltött pedig csak egy rövidke videó (78.9 MB)

2021. dec. 1. 16:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja egy oldalt találtam ahová sikerült de lejátszás közben 5 másodpercenként megáll tölteni. Úgy azért elég zavaró. Nincs egy normális ami folyamatosan lejátsza?
2021. dec. 1. 17:00
 2/5 anonim ***** válasza:

Keresel valami felhőtárhelyet - mint például a pCloud ( [link] ), a Mega ( [link] ), a Google Drive, a Microsoft OneDrive vagy a Dropbox - beregisztrálsz, feltöltöd és megosztod, a kapott linket meg berakod a levélbe.


Viszont arra ügyelj, hogyha a videó szerzői jog által védett mű akár egy részletét is tartalmazza, leszedhetik azt. Éppen ezért javasolt valamilyen archíválóprogrammal - ilyen például az ingyenes 7-Zip ( [link] ) vagy a PeaZip ( [link] ) - egy jelszavazott, anonimizált (az archívum nevéből ne lehessen kikövetkeztetni, hogy egy adott video van benne) archívumot készíteni belőle (hogy a tárhely adminisztrátorai ne tudják kideríteni, mi van az archívumban), azt feltölteni, és úgy megosztani, az e-mailbe meg a link mellé mellékelni az archívum jelszavát is.

2021. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Zippyshare-nek 500 megás a korlátja és van beépített videólejátszója, regisztrálni sem kell hozzá.
2021. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van Gmail-ed, ott is a drive-ba.

De itt van egy korlátozás nélküli, csak nyitva kell legyél a böngésződben...

[link]

2021. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
drive
2021. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!