Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet visszaállítani a...

Hogy lehet visszaállítani a Chrome-ot?

Figyelt kérdés

Be voltam jelentkezve gmailen, majd olyan oldalra léptem be, ahol google fiókkal tudtam bejelentkezni. Nem a gmaileset választottam, hanem egy másik fiókot, és így ugye egyszerre voltam bent. Ez megkavarta a chromoe-ot, ls a tálcán kettő ikon jelent meg. Hiába léptem ki az egyikből, a rendes (amit kitűztem a tálcára), azon egy fejkép jelent meg, hogy be vagyok jelentkezve egy fiókba. Ezt az oldal jobb tetején az "ön" fülben kitöröltem, hogy visszaálljon az eredeti, de csak rosszabb lett. Akárhányszor megnyitom a Chrome-t, a kitűzött mellett egy újat hoz be, amin nincs meg az eredeti dolgai: pl. jelszavak, könyvjelzők, e-mail címek, bővítmények.... semmi...

Az lenne a kérdésem, hogy lehet ezt visszaállítani? Hogy ne új ablakként nyissa meg a chromeot, és ne vendég 1-ként jelenjek meg, hanem ugyanúgy tudjam használni, mint előtte?

Segítsetek, légyszi :(



2021. dec. 1. 18:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Csak arra gondoltam, a te gépeden már van egy reg, ami miatt mindig így nyílik be a Ch.

Ez csak tipp volt, amit kipróbálnék, de lehet neked lesz igazad sajnos...

2021. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!