Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha egy weboldalról lementek...

Ha egy weboldalról lementek egy képet, az oldal tulajdonosa látja, hogy ki mentette le?

Figyelt kérdés

Ha egy weboldalról lementek egy képet, akkor a weboldal tulajdonosa látja, hogy valaki lementette a képet, és hogy ki volt az?


Az egyetem honlapjáról lementettem egy tanárom fotóját, mert meg akartam mutatni egy barátomnak, csak úgy. De arra nem gondoltam, hogy esetleg ezt láthatják a suliban, hogy én lementettem. Szerintetek?



2021. dec. 8. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy látja.
2021. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Honnan jutnak neked eszetekbe ilyen hülyeségek? A KGB-s minden mozdulatot megfigyelős időkből maradtak vissza, vagy mi?
2021. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha ennyire félsz, ajánlom a printscreen-t, sőt, még jobb, ha belefényképezel a jó öreg fényképezőgéppel a képernyőbe.


Nyugi, nem látja senki... bár azért vannak azok a fajta "Pegazus", "Putyin", "CIA" és hasonló szervezetek, akik meg tudnák oldani, hogy lássák, miket töltesz te le. De az nem a tanári fizetés kategória.

2021. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kivitelezhető, de nincs ilyen rendszerük, amúgy is minek? Amúgy pedig mi van akkor ha letöltötted? Megmutattad valakinek, nagy dolog... de egyébként is mondhatsz bármit. Csináltál egy órarendet, tanár arcával. Publikus, nem?

Nem kell beszarni. Nekem 1-2-ről amúgy is van meme is.

Majd biztos azt fogja neked az egyetem nézni, hogy kinek a képét töltötted le, nyitottad meg, stb 😂 Ha van is netán statisztika, akkor se jut el kb senkihez.

2021. dec. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!