Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elromlott az instagram. Mikor...

Elromlott az instagram. Mikor lesz valtozas? Lassan egy hete nem tudok belépni. Felháborító, hogy nem javítják

Figyelt kérdés

2021. dec. 13. 19:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hiba nálad van, mindenki másnál működik.
2021. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem. Rengeteg ember írta hogy nekik is rossz
2021. dec. 13. 19:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Hol írta az a "rengeteg ember"? Mert itt nem: [link]
2021. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Play áruház
2021. dec. 13. 19:42
 5/12 anonim ***** válasza:

Akkor nem az instával van a gond, hanem az appal. Nem ugyanaz.

Próbáld törölni az előzményeket: telefon > beállítások > alkalmazások > instagram > tárhely > tárhely és gyorsítótár ürítése

2021. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hogy érted aszt hogy nem tudsz belépni? az app-ba vagy az instragram fiókodba?
2021. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Dejooo URISTEN MEGJAVUUULT😁😁😍😍
2021. dec. 14. 16:04
 8/12 anonim válasza:

Csinaltal vele valamit vagy magatol javult meg??? Engem sem enged belepni pedig mar mindent megprobaltam,de csak egy fiokomat nem engedi a masik rendesen mukodik

Kerlek segitsetek

2021. dec. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
8, én is ugyanígy jártam, csak azt hittem feltörték és amiatt nem enged be, kertem is további segítséget az Instatol, aztán láttam, hogy mást sem enged be. Én azóta sem tudok belépni, de lehet hogy már nem is fogok tudni.
2021. dec. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8,#9:

Nyugi, nektek is meg fog javulni. Én igazából semmit nem csináltam, folyton frissítettem, letöröltem, aztán vissza telepítettem és vártam... Aztán egyszer megpróbáltam sokadjára bejelentkezni és megjavult, mindent betöltött újra:) Én is azthittem hogy nem tudok már soha belépni, mert vagy 8 napig volt rossz, de jó lett.

2021. dec. 16. 07:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!