Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régi MSN-t lehet még használni?

Régi MSN-t lehet még használni?

Figyelt kérdés
Régi msn beszélgetésemet szeretném megtalálni, bár tudom kb semmi esély rá. De egy kérdést megér, szóval lehet még valahogy bejelentkezni a régi MSN-be? Meglehetnek még valahol a régi üzenetek?

2021. dec. 14. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetéseid MSN-nél NEM online tárolódtak.

Egyébként már nem élnek az MSN szerverei, bár igaz, pár hobbista állítólag felállított azóta egy működő saját szervert, szóval technikailag kis mókolással talán még használható is, de a beszélgetéseid akkor is offline tárolódtak. Esetleg ha a régi vinyód megvan, akkor hajrá...

2021. dec. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ou, értem... akkor még elég kisdobos voltam, nem emlékeztem már hogy nem online szerveren volt. Köszi!
2021. dec. 14. 19:14
 3/5 anonim válasza:

Elnézést,hogy beleszólok de az 1-es válaszoló erre az utolsó mondatára szeretnék rákérdezni.: "Esetleg ha a régi vinyód megvan, akkor hajrá."

Nekem megvan régi gépem amin msneztem. Akkor előfordul,hogy a gép tárolhatta a beszélgetéseket? És ha igen akkor az ilyen az eleve hol keresendő a gépen belül? Mert akkor azt valami olyan helyre pakolhatta amit csak egy szakértő tudna megtalálni jól gondolom? Esetleg át is kellene konvertálni olvasható formába mert az is lehet,hogy valamilyen mas formában mentette ezeket az adatokat?! Azért gondolok erre mert annak idején egyszer felfedeztem a gépemen a dokumentumok mappába egy külön mappát amiben szintén mappák voltak azokkal az email cimekkel elnevezve akikkel társalogtam. Na most amikor megnyitottam ezeket a mappákat akkor olvashatatlan volt a szöveg mert egy rakat kriksz kraksz volt a dokumentumban. Tehát feltételeztem hogy mentette a beszélgetést csak más formátumban.

Elnézést ha kicsit értetlenül fogalmaztam de remélem érthető volt nagyjából.

2021. dec. 15. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Előszedtem én is tegnap a régi laptopot, amin az MSN futott. De sajnos én még nem jöttem rá, hogy hol tárolódtak ezek az adatok. A Prografiles/WindowsLiveMessenger mappáiban nem találtam, Dokumentumok/Fogadott fájlok szintén nem, Beérkező dukumentumok megint csak nem, nem tudtam hol keressem.

#3 Mivel nyitottad meg a fájlokat? Valamelyik böngészőben nyisd meg, elvileg akkor jónak kell lennie. Nekem van 1-2 db ilyen mentett régi beszélgetésem, azokat Chrome-ban megnyitva teljesen olvashatóak, kivéve persze a különleges karakterek pl emojik meg ilyenek, de maga a szöveg olvasható.

2021. dec. 15. 10:01
 5/5 anonim válasza:

Nekem a beérkező dokumentumokba rakta be asszem tehát hozzáférhető volt csak amikor megnyitottam olvashatatlan volt.

Most meg már nem tudom bekapcsolni a régi gépem nem tudom miért. Megvigyaztam de ugy néz ki eddig bírta. Mindenesetre a belsejét ki lehet szedni abba vannak az adatok a gépről.


Hiányzik az msn pontosabban az akkori élet. Máshogy is kezeltük az internetet anno mint most. Ráadásul volt néhány chat oldal is ami ugye már megszűnt pedig ott is milyen jokat lehetett viccelődni beszélgetni. Manapság ezt sem lehet már.

Én letöltöttem a haverral azt az "msn koppintast" amirol szerintem az első hozzászóló beszél hogy néhány hobbista próbálkozott itt. Totál ugyanaz mint régen de sajnos jobban fagy meghat kit veszel mar oda fel? Továbbá telefonra nem terveztek ilyet ma meg már ugye igényeljük hogy telefonon lehessen chatelni. Anno ez se volt szval jól le vagyunk korlátozva ma már minden hülye kütyüvel. :)

2021. dec. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!