Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet megosztáshoz milyen...

Internet megosztáshoz milyen router-t ajánlotok?

Figyelt kérdés
Két számítógépen szeretnék egyszerre netezni.Kábeles internetünk van. És én azt tudnám telepíteni vagy nagyon bonyolult!!
2010. szept. 6. 18:30
 1/6 anonim válasza:
ez engem is érdekelne
2010. szept. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem TP-Link van. Teljes mértékig meg vagyok vele elégedve. Előtte Belkin volt, hát azzal elég sok gondom volt. Naponta többször lefagyott, kb. fél év alatt meg is adta magát. Több ismerősömnek is volt Belkin routere, Ők is hasonlókat tapasztaltak, szóval valószínűleg nem egyedi eset.
2010. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából bármelyiket megveheted,ezek internet megosztásra lettek készítve,amire Te akarod használni azt mindegyik tudja.
2010. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi kb egy hete vettünk egy smc routert és csak annyi h összedugod a modemmen és a géppel és megy is
2010. szept. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MSI, D-Link, Asus, Linksys. Valogathatsz:)
2010. szept. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam a szolgáltató szó nélkül - a helyszinen - kicserélte: Most D-Linket hozott, azt modta a szaki, jelenleg ez a menő.Ha gondom lenne vele, hoz másikat.
2010. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!