Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HELP! Kellene nekem egy olyan...

HELP! Kellene nekem egy olyan router ami betárcsáza az internetet? Többi lent

Figyelt kérdés
mert nekem volt egy SMC Router smc wbr14-g2 és azt se én se a szolgáltató által küldött ember se tudta megcsinálni.ezért kellene egy olyan router ami tényleg jó
2011. okt. 31. 10:33
 1/5 tamasoft ***** válasza:
Melyik szolgáltatónál vagy, milyen az interneted fajtája pontosan?
2011. okt. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
adsl giganet
2011. nov. 2. 09:59
 3/5 tamasoft ***** válasza:

[link]

Ez Linksys. Ebben biztos nem fogsz csalódni.


Ha valamiért olcsóbb kellene, vedd meg bármelyik TP-LINK-et.

2011. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a segitséget lehet nézek egy tp linkeset de azért köszi és szép napot
2011. nov. 3. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik router "be tudja tárcsázni" (ez már kissé pontatlan kifejezés itt, inkább bejelentkezésről van szó) az internetet, ami támogatja a PPPoE funkciót. Ezt a WAN beállítások között találhatod meg a TP-Link routereken, a legtöbb tudja is ezt a funkciót (például az egyik legolcsóbb modeljük, a TL-WR740N). Azonban fontos, hogy először szükség van egy modemre, ami a bejövő ADSL internetet továbbítani tudja UTP kábelen, mert csak ezt lehet bedugni a routerbe.
2014. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!