Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van megoldás arra, hogy az...

Van megoldás arra, hogy az iskolai IP címet használjak otthon?

Figyelt kérdés
Tehát az iskolámban megtalálható IP címet szeretném otthon használni, mert vannak olyan oldalak, amik otthon nem töltenek be, földrajzi korlátozás miatt (Külföldre megyek).

#iskola #földrajz #IP cím #korlátozás #VPN #internet windows használat
2021. dec. 17. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
VPN
2021. dec. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Fix az iskolaira nincs.

Más országbelire VPN.

2021. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen iskola. Lehet akár egyetem, ott szinte biztos van elérhető VPN. De ha csak amiatt kell a VPN hogy ne legyen régiókorlátozás, akkor felesleges konkrétan az iskola IP címe neked.
2021. dec. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy a hbogo.hu-ról van szó.

A múltkor előfizettem, és múlt hétvégén hazautaztam, és nézni szerettem volna, aztán csak a geoblock oldal jött be.

Próbáltam vpn-el, de semmi. Valahogyan felismerte, hogy valójában nem vagyok magyarországon.


Viszont amikor tényleg magyarországon vagyok, akkor nagyon jól működik minden. A kolis internettel próbáltam, és az jó volt. Mobilnettel nem tudtam kipróbálni, és nincs is nekem olyan. Ezért is kérdeztem elsősorban a sulis netet (Nálunk a suli, és a koli egyben van).

Vagy hogyan lehet megkerülni a geoblockot külföldről?

2021. dec. 17. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!