Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez hogy lehetséges Instán?

Ez hogy lehetséges Instán?

Figyelt kérdés

Privát fiókomban egy ismeretlen belájkolta pár képem. Hogy láthatta? Nem értem...

Félórával később követési kérést küldött, tehát véletlenül sem volt nyilvánosra állítva.


Meg fogom tőle kérdezni, de előbb tájékozódom, mert ki tudja, nincs-e valami trükk rá.


Köszi előre is!



2021. dec. 18. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
facebookon és társain SEMMI sem provát - Még az sem, amit elvileg arra állítasz.
2021. dec. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy érted, a sima júzereknek? Mert hogy Zuckerberg megnézi a kirándulós képemet, az oké, de ez fura. Bugra gondoltam, de nem tudom..
2021. dec. 18. 09:34
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

#2 Igen, úgy. De egyébként bug is lehet, előfordult már olyan is pl a facen, hogy a "privátban" történő beszélgetés egyszercsak megjelent nyilvános posztként, mintha egymás falára írtak volna az emberek.


De egyébként sem bíznék meg egy olyan oldalban, ahol

- TXT fájlban tárolnak jelszavakat

- Volt idő, amikor egy profil forráskódjában benne volt a profilhoz tartozó email és jelszó egymás mellett (Ezáltal bárki hozzáfért)

- És még sorolhatnám

2021. dec. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez szép. Köszönöm a választ. Még szerencse, hogy teljesen szimpla képeim vannak fent...
2021. dec. 18. 10:22
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

#4 a facebook MINDENT elment magának, ami valaha a telefonodon volt.

Elég, ha csak fut a háttérben és be vagy jelentkezve

2021. dec. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!