Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtubera max milyen kb/s...

Youtubera max milyen kb/s tömörítéssel érdemes feltölteni a videot?

Figyelt kérdés

Én eddig 30000-erre tettem a renderelést de a youtube úgyis lerontja.

gondolom, a fullHD egyértelmű, na de milyen kb/s értéket állítsak be, ha a youtube a cél, azaz feleslegesen ne legyen magasabb az érték, mert a YT úgyis lebutítja?


(egy letöltött videonál 3000-et láttam, és végül is nem volt normál monitoron olyan vészes, na de létezik h tizedre lerontja?)



2021. dec. 19. 01:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ö hát azért mutatja: jobb klikk a videóra: sávszéligény és maga a videó minősége. Egy 1080p-ben is látványos a bitrate miatti képminőség romlás, egy 4K tartalomnál már nagyon látványos. Részben ezért is exportálnak a youtubera dolgozó tartalomkészítők úgy, hogy az oldalnak ne kelljen feldolgoznia újra mert így marad meg a minőség.


Nem tudok jobb letöltőt, nem szoktam letölteni.

2021. dec. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
oké nagyon kösz, én csak Filmorában szoktam szerkeshzteni, de ott mindig megkérdezi, h milyen kb/s értéket akarok beállítani ... hiába youtubet választok ki.
2021. dec. 19. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!