Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért laggol a szöveg beírása...

Gabo871022 kérdése:

Miért laggol a szöveg beírása google chrome böngészőben mikor pl facebookon kommentet írok?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre gyakoribban veszem észre,napszaktól függetlenül, hogy amikor kommentet írok egy cikkhez,akár egy keresett felkapott fórumról van szó akár egy sima bejegyzést teszek közé pl facebook marketplacen és gépelem be a szöveget,majdnem 2-3-4 másodperccel később jelenik meg az egész amit már addig beírtam. A kitörlés ugyanúgy késletetett. Minden nagyképűség nélkül írom, hogy egy elég combos gépem van,tehát a teljesítménnyel nincs és nem lehet gond. Az itthoni netem 100 megás,sajnos modemes net,de akkor is tapasztaltam ezt mikor még a telekomnál volt kábeles 1000 megás netem.

#Facebook #Chrome #lassú gépelés #késletetett
2021. dec. 19. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Minden nagyképűség nélkül mondom, hogy ennek abszolút nincs semmi köze a sávszélességedhez.
2021. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak tényközlő és tájékoztató jelleggel írtam le,mielőtt esetleg bárki belekötne,vagy kérdezne :)
2021. dec. 19. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy letiltod (kivételek közé teszed) a reklámblokkolóban a facebookot.
2021. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a facebookhoz nem létezik elég erős gép, lezabálja az összes erőforrást, és még annál is többet.
2021. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!