Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jön be messengerben...

Miért jön be messengerben azoknak a napja akivel beszélgetést indítottál úgy hogy nem vagytok ismerősök Facen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy pld van egy eladó dolgom,a vevő rám ír ès onnan hogy vissza irok megjelenik a napja ès hogy mikor van online.Hogy lehet ezt kikapcsolni vagy az ilyen embereket törölni a listáról Messengeren?

2021. dec. 23. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Nálam is ugyan ez van, eladtam egy videókártyát és mindenkit akivel beszéltem látom, h onine stb. nem találtam opciót a törlésükre.
2021. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
A velük folytatott beszélgetéseitek törlésével fognak eltűnni. (ha fontosnak tartod, csinálj róla screenshotot mentésként, utána töröld a beszélgetéseket)
2021. dec. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ez a módszer amit ennél a kérdésnél # 2-es írt


https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..


Viszont ez nem mindenkinél elérhető.


Ha az előbbi nem működik - akkor azt kell csinálni, hogy letiltod egy időre azt akit el akarsz távolítani - majd feloldod a tiltást. (Így tudni fog írni, de eltűnik a listából.)

2021. dec. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!