Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Örülsz neki, hogy már az USA...

Örülsz neki, hogy már az USA is pénzeli az átfogó európai torrentrazziákat?

Figyelt kérdés
lásd mai hírekben
2010. szept. 7. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Különösebben nem érdekel. Legyen annak a baja, aki állandóan a torrenten lóg.
2010. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak azoknak rossz, akik állandóan ott lógnak.
2010. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A jó édesanyjukat pénzeljék, szerintem. Az emberek döglenek éhen, az utcán kibeleznek a tezsvírek, ezeknek a férgeknek meg a torrent a legnagyobb problémája.
2010. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Más dolguk sincs, olyan jól élnek.
2010. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem nem nagyon érdekel.

Én nem tartom jónak hogy több tízezret kérnek pl egy pc játékért manapság. De azt se hogy más csinál egy játékot rengeteg időt és pénzt öl bele,és más ingyen használja a szoftvert.Mert manapság egy átlag ember aki havi mini-már bérből él az nem hiszem hogy lenne rá pénze, örül ha tud venni a gyerekének egy számítógépet.De a torrent eredetileg fájl cserélő program volt, csak nagyon el pofátlankodót.Ez a torrent razziáról meg azt gondolom hogy hogy nincs jobb dolguk ,az átlag ember fizeti azt a k*rva adót és ezek meg ilyen sz*rokkal vannak el foglalva nem ám hogy a bűnözés ellen lépnének fel, de ez nem számít nagy bűnnek én úgy gondolom.

2010. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!