Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telekom internet másoknál is...

Telekom internet másoknál is sűrűn elment az elmúlt 1 évben ?

Figyelt kérdés

Ma ismét elment az internet, a hónapban már ez a 3. alkalom, az utóbbi 2 alkalommal pedig a mobilnet amit kapok helyette az se működik, vagy csak nagyon korlátozottan (fél mb vagy annyi se) tehát használhatatlan.


Visszanéztem a hibabejelentésről szóló sms értesítéseimet, és ebben az évben minden hónapra jutott 2-3 ilyen alkalom, korábban nem volt ilyesmi.


Másnál is így van ?


Nem nálunk van a hiba, és "természeti" probléma sincs, akkor megérteném...de így elég zavaró, főleg ünnepkor, vagy késő délután, hétvégén.


2022. jan. 1. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel Telekom-os vagyok home office-ban dolgozni se tudnék. :)
2022. jan. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1


Rendben.

2022. jan. 1. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. 1,5 éve van gigabites netem tőlük optikán, tök stabil. Még a legelején ment el 1x, bekötés után pár nappal, kijöttek már másnap (szombaton!!), és megjavították, ott, ahol a vastag kábelről elágatott az enyém, ott eltörött az optikai szál. Azon túl semmi bajom nem volt vele, a 800 Mb/s simán megvan kb. bármikor.
2022. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A sebesség nekem is stabil, csak mostanában megy el, de ez nem is lenne baj ha a mobilnet amit adnak helyette működne... de már az se jó :S


A kábelek is jók, router is, pár hónapja kihívattam egy szerelőt hogy nézze meg mi a helyzet...

2022. jan. 1. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mennyi eszköztől függesz? Rengetegtől. Lehet, hogy a szerelő, aki kimegy hozzád, az nem tudmit tenni, mert nem ott van a bibi. Sőt simán lehet, hogy kidől egy oszlop vagy a markoló rossz helyre markol és volt-nincs hálózat. :)
2022. jan. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de azért elég zavaró.

Meg azért elég valószínűtlen hogy havi 2-3 alkalommal legyen valami gixer, karó, markoló, természeti csapás :)

2022. jan. 1. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk tavaly óta van optikai net, az oszlopok tetejére tették, onnan húzták be. Semmi gond, egyszer sem állt le, nagyon jó. Ha nálatok be akarják hozni, vele az új routert is, akkor hiába drágább. fogadd el.
2022. jan. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!